Site Loader

Niedawno wchodząca na rynek książka pt. “Rosyjska czarna magia” Natashy Helvin zawiera magiczne nauki słowiańskich czarnoksiężników, czyli zbiór tajemnej wiedzy przekazywanej przez pokolenia. Warto w wolnej chwili zajrzeć do takiej lektury.

Co dokładnie znajdziemy w książce?

Autorka zgłębia temat czarnej magii, skupiając się na zachowaniu starożytnych tradycji pogańskich i ewolucji czarów jako antytezie chrześcijaństwa. Przygląda się także rzemiosłu słowiańskich magów i idei doktryny demonów. Książka zawiera również następujące elementy:

  • zbiór zasad czarnej magii,
  • zaklęć i klątw,
  • opisy tradycyjnych obrzędów i rytuałów,
  • podstawy magii cmentarnej i kościelnej.

Znajdziemy tutaj także ciekawostki na temat rosyjskich praktyk magicznych i paktów z diabłem.

Jak magię definiuje ta książka?

Magia to wykorzystanie szczególnego rodzaju energii. Aby rozbić kamień za pomocą młotka, musisz wielokrotnie poruszać młotkiem w górę i w dół z odpowiednią siłą. Innymi słowy, energia musi być ukierunkowana i wykorzystana. Zniszczeniu ulega młot, a nie kamień. Z ludzkich ramion i dłoni. Magia jest bardzo podobna, ale jej źródłem są nasze umysły.

Komu może spodobać się ta książka?

Książka pt. “Rosyjska czarna magia” Natashy Helvin to megaspecyficzny i bardzo przerażający przewodnik, który może być postrzegany z pewnością osobiście. Ktoś potraktuje ją jako czystą, ale bardzo fascynującą fikcję literacką. Ktoś inny będzie czuł ogromny klimat, a ktoś może zechce przełożyć zawartą tu teorię na praktykę.

Książka praktyczna

Książka zawiera wszystko tylko z punktu widzenia rosyjskiej wiary w czarną magię. Mimo że nie patrzymy do końca na te wiadomości z historycznego punktu widzenia, ale szczerze możemy wierzyć w to, co napisała autor, potraktujmy całość jako ciekawostkę i dobrze się bawmy podczas wykonywania danych rytuałów. Będzie to świetna gratka i pokarm dla bardziej dociekliwych czytelników, a także wywoła wiele kontrowersyjnych dyskusji. Zostaniemy przeniesieni dzięki tej książce do świata mroku, magii, naprawdę przerażających zaklęć i niebezpiecznych praktyk, których może lepiej nie naśladować.

Kim jest autorka?

Natasha Helvin jest pisarką, okultystką, genetyczną czarownicą i kapłanką tradycyjnych karaibskich religii. Jest zapaloną handlarką/religioznawczynią, która żywi się folklorem i magią. Natasha jest również zaangażowana w badania nad zjawiskami paranormalnymi. Używa swoich darów, aby komunikować się i przynosić ludziom odpowiedzi i ulgę.

 

Robert